Chceme zachytit ty nejkrásnější životní okamžiky, radost, štěstí, soustředíme se na atmosféru vašeho jedinečného dne, převyprávíme ho od začátku až do konce. Za vším stojíme my, Art Weddings, kteří Vám s radostí zachytí Váš jedinečný den!

Pracujeme tak, jak se společně domluvíme a tak, jak Vám to bude vyhovovat. Nejprve nás oslovíte, poté se domluvíme na osobní schůzce, kde se sejdeme a projdeme vše potřebné. Požádáme Vás o složení zálohy ve výši 50% z celkové částky oproti dokladu. V tu chvíli je termín závazně rezervován a pro nás neměnný. Několik dní před svatbou Vás kontaktujeme, abychom vše finálně potvrdili a případně se dozvěděli drobné změny ve Vašem harmonogramu. Pak s Vámi budeme celý svatební den. Po svatbě přibližně do týdne Vám pošleme první návrh videa, na který se podívate a zašlete nám případné připomínky, které chcete upravit, my je zpracujeme a pošleme finální verzi. Poté při předání Vás požádáme o doplatek smluvené částky a finančně se vyrovnáme.

 

Kdo jsme?

 Jmenuji se Filip a je mi 25 let. Okolo filmu a celkově video-tvorby se pohybuji od malička, přibližně od 8 let, kdy jsem měl tu možnost díky tátovi, který pracoval u filmu, si zahrát v nejrůznějších zahraničních filmech a reklamách, a potkat tímto známé hollywoodské tváře. V 10 letech jsem dostal svoji první kamerku, se kterou vznikaly moje první pokusy něco vytvářet. Poté jsem začal studovat střední filmovou školu v Praze, kterou jsem úspěšně dokončil. Následně jsem studoval multimediální obor na Vysoké škole ekonomické v Praze a momentálně studuji obor Informační Management. Na svatbách mám rád poznávání nových lidí, zachycování pozitivní nálady všech zúčastněných a především výzvu natočit něco, kde není předem určený scénář. Budu se těšit na den strávený s Vámi. 🙂